"Олександрія" по-вольовому обіграла "Маріуполь" на "Ніці"

У матчі 9-го туру УПЛ "Олександрія" на своєму стадіоні "Ніка" обіграла "Маріуполь" з рахунком 2:1

"Олександрія" по-вольовому обіграла "Мар…

Про це повідомляє Depo.Сектор. При цьому господарям поля довелося відігруватися.

На 25-ій хвилині дебютант "Маріуполя" Спіровскі відкрив рахунок, добивши м'яч після пострілу Мишньова у поперечку зі штрафного удару.

Однак через 10 хвилин Третьяков зрівняв рахунок з пенальті. Його призначили за порушення правил у карній зоні проти Ковальця.

А вирішальний гол на 86-ій хвилині забив Кожушко – господарі володіли перевагою та таки вирвали заслужену перемогу.

"Олександрія" – "Маріуполь" 2:1

Голи: Третьяков, 35 (пен.); Кожушко, 86 – Спіровскі, 25

"Олександрія": Білик, Дубра, Мірошниченко, Мельник (Бабогло, 55), Цуріков, Дришлюк (Рибалка, 88), Третьяков (Кожушко, 77), Гринь (Спінеллі, 46), Ковалець, Одарюк (Демченко, 88), Калюжний

"Маріуполь": Кудрик, Стасюк, Меліченко (Холод, 84), Босанчич, Мампассі, Спіровскі (Шостак, 46), Чех, Кащук (Свитюха, 46), Мишньов, Топалов (Драмбаєв, 73), Кулаков (В’юнник, 74)

Попередження: Мельник, 12; Дришлюк, 57 – Чех, 41; Мишньов, 58; Босанчич, 84