"Олександрія" декласувала "Металіст 1925" у першому матчі туру УПЛ

14-ий тур УПЛ відкрився матчем в Олександрії: на місцевому стадіоні "Ніка" господарі впевнено обіграли харківський "Металіст 1925" – 2:0

"Олександрія" декласувала "Металіст 1925…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Перемога господарів вийшла класичною – на майстерності та вищому рівні футболу.

У першому таймі чудовим розрізним пасом від Рибалки скористався Кирюханцев, який у дотик не менш красивим обвідним ударом пробив у дальній кут воріт "Металіста 1925" – 1:0.

Другий гол прийшов після перерви зі стандарту: Демченко подав із кута поля, а латвійський захисник "Олександрії" виграв повітря і встановив остаточний рахунок у поєдинку.

Варто визнати, що перемога господарів цілком закономірна, харків'яни не знайшли контраргументів для того, аби змінити ситуацію на футбольному полі.

"Олександрія" – "Металіст 1925" 2:0

Голи: Кирюханцев, 32; Дубра, 73

"Олександрія": Білик, Цуріков, Мірошниченко, Кирюханцев (Кожушко, 72), Дубра, Мустафаєв (Копина, 83), Дришлюк, Рибалка (Демченко, 60), Третьяков (Одарюк, 83), Бабогло, Устименко (Спінеллі, 72)

"Металіст 1925": Шеліхов, Западня, Єрмаков, Кверквелія, Ченбай, Фабінью (Батюшин, 67), Габелок (Задерака, 85), Ременюк, Протасов (Савін, 85), Криськів (Кравченко, 77), Марлісон (Зубков, 85)

Попередження: Рибалка, 45+1; Копина, 90+3 – Ременюк, 58

Читайте та дивіться також: З'явилися склади на принциповий матч на "Ніці" між "Олександрією" і "Металістом 1925"