Німецькі ЗМІ назвали Ярмоленка найкращим у матчі проти "Баварії"

Завершився поєдинок 1/8 Кубка Німеччини між "Баварією" та дортмундською "Боруссією" (2:1)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Zbirna.com.

На думку авторитетного Kicker, гол Андрія Ярмоленка перевернув хід поєдинку його "Боруссії" проти "Баварії"

Практично всі німецькі ЗМІ назвали Андрія Ярмоленка найкращим гравцем у складі "Боруссії" у вчорашньому матчі його команди в 1/8 фіналу Кубка Німеччини проти "Баварії", який дортмундці програли - 1:2.

Kicker, правда, по гарячих слідах обмежився лише констатацією факту, що гол українця на 77-й хвилині, який скоротив відставання в рахунку, перевернув хід матчу.

Bild зауважив, що якби не був у першому таймі таким моторним Давид Алаба, який вибив м'яч з порожніх воріт після удару українця, можливо, "Баварія" і не виграла б цей поєдинок.

А ось головне спортивне видання Рура Revier Sport ходити навколо не стало. Колеги оцінили дії Ярмоленка на найвищу в складі гостей, нарівні з голкіпером Романом Бюркі, двійку.

Коментар до гри футболіста збірної України RS, втім, дало обтічний: "Українець мав відмінну можливість в першому таймі зрівняти рахунок. Але "Баварію" врятував Алаба. Після перерви Ярмоленко забив, після чого Баварія здригнулася".