Нідерландський прес: Чому Україна не втримала натиску в першому матчі Євро-2020

На старті чемпіонату Європи збірна України не витримала натиску команди Нідерландів і поступилася з рахунком 3:2, хоча показала гідну гру

Нідерландський прес: Чому Україна не втр…

Це найкращий матч цього турніру від його початку. І як же прикро, що не вдалося здобути бодай нічию.

Начебто нічого дивного – фаворити забили два голи на початку другої частини цього феєричного дійства в Амстердамі. Але все одно в українських уболівальників були сподівання на інший підсумок гри – особливо після деяких епізодів першого тайму. А головне – бажання зіграти гідно мали й українські футболісти. Поборолися, вирівняли, але не втримали…

Та все ж у всьому варто шукати позитив. Наприклад, такий: наш Андрій Ярмоленко забив поки що найкрасивіший гол у цьому турнірі. Вийшов справжній шедевр. А те, як розіграли комбінацію Руслан Малиновський (з передачею з флангу) та Роман Яремчук (з красивим ударом головою), варте додаткових оплесків.

українська збірна

Сміливо на старті

Що не кажіть, але хороший перший тайм видала збірна України. Навіть попри те, що трохи помилялися наші, що колінки в деяких моментах тряслися, що не вдавався вихід з оборони. Але загалом – це було симпатично. Що саме? Насамперед сміливість у грі від підопічних Андрія Шевченка, намагання взяти м’яч під контроль, комбінації з пасами п’ятками біля чужих воріт, спроби завершальних ударів.

А ще Бущан. Воротар "Динамо" видав чудовий тайм, декілька разів урятувавши українську команду. Особливо запам’ятався ось цей епізод, коли наш голкіпер зумів згрупуватися і відбити ну дуже складний удар із рикошетом.

бущан

І як же прикро, що саме Георгій не врятував команду під час того моменту, коли нідерландці вирвали перемогу наприкінці поєдинку…

Проблеми в збірної України розпочалися вже на старті гри. Атакувальний півзахисник збірної України Олександр Зубков отримав ушкодження , поскаржившись на біль у нозі.

зубков

Тож на 13-ій хвилині замість Зубкова на поле вийшов Марлос. Натуралізований футболіст не дуже вдало ввійшов у гру. Видно було, що це стало для нього несподіванкою. За планом – він мав вступити гру у другому таймі. Не дивно, що у другій половині гри його знову посадили на лаву запасних.

Вирівняли – але не втримали

До речі, в першому таймі не полишало відчуття, що переможе той, хто перетисне суперника. У силовому футболі, на жаль, виявилися сильнішими нідерландці. До того ж є там технічні футболісти, які вміють зіграти у швидкий пас, а згодом зробити діагональ чи простріл на загострення.

Але на кожен тиск є контртиск у відповідь. Коли нідерландцям здавалося, що перемога в них уже в кишені, українці відповіли двома гострими уколами. Однак вирішальний момент усе ж відбувся за участі господарів поля. Часу на те, щоби врятувати ситуацію, вже не залишилося.

Нідерланди проти України завершили гру на свою користь – 3:2. Поразка наших хлопців у поки що найвидовищнішому матчі Євро-2020.

Нідерланди – Україна 3:2

Голи: Вейналдум, 52; Вегорст, 58; Думфріс, 85 – Ярмоленко, 75; Яремчук, 79

Нідерланди: Стекеленбург, Думфріс, де Врей, Блінд (Аке, 64), ван Анхолт (Вейндал, 64), Вейналдум, де Йонг, де Рон, Тімбер (Велтман, 88), Депай (Мален, 90), Вегорст (де Йонг, 88)

Україна: Бущан, Забарний, Матвієнко, Миколенко, Караваєв, Зінченко, Сидорчук, Зубков (Марлос, 13; Шапаренко, 64), Малиновський, Ярмоленко, Яремчук

Попередження: Сидорчук, 90+3