Неймовірний українець: Як голкіпер Лунін феєрив в матчі Кубка Іспанії (СТАТИСТИКА)

Український воротар Андрій Лунін став справжнім героєм матчу-відповіді 1/16 Кубка Іспанії між "Райо Вальєкано" і "Леганесом"

Неймовірний українець: Як голкіпер Лунін…

У першому матчі цих команд в Кубку була зафіксована нічия 2:2 і в гостях "Леганесу" потрібна була або перемога, або більш результативна нічия.

А на 33-й хвилині настав момент істини для Андрія Луніна. На цей час команда українця вже вела в рахунку. Арбітр призначив пенальті у ворота підопічних Маурісіо Пеллегріно. Футболіст господарів Бебе пробив не надто вдало і наш голкіпер парирував удар.

Загалом український голкіпер став головним героєм матчу. По воротах Луніна було 10 ударів, 5 з них - в площину. Тож фактично на рахунку українця 5 сейвів.

Неймовірну реакцію Лунін продемонстрував на останній хвилині, коли відбив удар Бебе з меж штрафного.

На 69-й хвилині за затягування часу Лунін отримав жовту картку. Проте, це лише крапля дьогтю, "Леганес" переміг 1:0 і вийшов в 1/8 Кубка Іспанії.

Андрій Лунін в матчі проти "Райо Вальєкано".