Найяскравіші фото з божевільного матчу "Зорі" і "Браги" в Лізі Європи

Напередодні пізно вночі завершився матч-відповідь кваліфікації Ліги Європи між "Брагою" та "Зорею" (2:2)

Найяскравіші фото з божевільного матчу "…

На Depo.Сектор найяскравіші фото, які передають дух боротьби в поєдинку.

Боротьба кістка в кістку тривала півтора тайму. За цей час футболісти обидвох команд встигли назбирати сім "гірчичників".

Голи, як з рогу достатку, посипалися з 65 хвилини. "Зоря", граючи на контратаках, пропустила першою. Проте менше, аніж за 20 хвилин рахунок вже був 2:2.

Останні хвилини були справжнім божевіллям. Навала атак португальців і гра навідбій від хлопців Вернидуба. Найяскравіше про сенсаційний результатговорять емоції тренерів на фото після фінального свистка.

У плей-офф кваліфікації за право зіграти в груповому етапі Ліги Європи тепер зіграють "Зоря" і "Лейпциг". Перший матч луганська команда проведе проти "Лейпцига" вдома 23 серпня, матч-відповідь - 30 серпня.