"Навіщо проводити цей матч?": Зірковий голкіпер принизив Лігу націй після поразки у півфіналі

Воротар збірної Бельгії Тібо Куртуа висловився після півфінального матчу з Францією (2:3) в Лізі націй

Владислав Печерний
Журналіст відділу Depo.Сектор

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на RMC Sport.

Куртуа не зацікавлений у третій сходинці Ліги націй.

"Ми грали дуже добре в першому таймі, особливо в плані володіння м'ячем. У другому таймі вони почали пресингувати трохи вище, а ми втратили спокій при роботі з м'ячем.

Ми подарували голи. Дуже шкода. Я не бачив повтору голів, але в першому випадку цілком природно, що гравці такого класу здатні розібратися в штрафному майданчику. А в другому випадку нам не пощастило з пенальті.

Ми знали, що 2:0 з Францією може не вистачити. У нас немає почуття розчарованості.

Матч проти Італії в суботу (в неділю – прим.) безглуздий. Від того, що хтось стане третім в Лізі націй, толку немає. Я не розумію, навіщо проводити цей матч", — сказав Куртуа RTL Belgique.