"Ми не заслуговували поразки": Луческу наїхав на суддівство після важкого матчу з "Баварією"

Головний тренер "Динамо" Мірча Луческу прокоментував на прес-конференції поразку від "Баварії" (1:2)

Владислав Печерний
Журналіст відділу Depo.Сектор

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на dynamomania.com.

Арбітр матчуповинен був призначати пенальті на Буяльському.

"У Мюнхені ми грали добре до того пенальті. І після пенальті у першому таймі ми добре діяли, добре вибігали у контратаки. Помилку, яку допустив через недосвідченість Андрієвський, такі команди не прощають. Так, у другому таймі ми знітилися, дали супернику більше грати. Я відкинув ці голи, взяв все хороше, що було у плані організації гри в обороні, у плані вибігання у контратаки – про це позитивне розповів хлопцям, як потрібно діяти у сьогоднішній грі. Сьогодні було краще у цьому плані. Ми грали добре. На Буяльському був контакт, був пенальті. Якби нам дали цей пенальті, і ми забили – то інша картина була б. У будь-якому випадку, ми діяли сміливіше, набагато впевненіше, ніж у Мюнхені.

Великий плюс у цих іграх – це ріст команди. Гравці стали більш впевнено діяти, більш сміливіше. Це радує. Прогрес видно. Ми з "Бенфікою" грали на рівних, з "Барселоною". Сьогодні 1:2 на користь суперника. І той пенальті, який не призначив суддя. Завжди гранди європейського футболу мають особливе ставлення з боку суддівства, завжди їх захищають. Це я знав, і це сьогодні довела бригада суддів. Ми не заслуговували сьогодні поразки", — сказав Луческу.