"Металіст-1925" "розтрощив" "Інгулець" у принциповому матчі УПЛ

У матчі 12-го туру УПЛ "Металіст-1925" у Харкові на стадіоні "Металіст" приймав "Інгулець" із Петрового, господарі розгромили суперників (4:0)

"Металіст-1925" "розтрощив" "Інгулець" у…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Ті, хто бачили тільки перший тайм, навряд чи могли собі уявити такий підсумок гри. Відносно рівний футбол до перерви увінчався красивим ударом із-за меж штрафного майданчика Батюшина.

Це вже в другому таймі футболісти "Металіста-1925" сповна розгулялися. Западня, прорвавшись лівим флангом до володінь "Інгульця", на 63-ій хвилині подвоїв перевагу. Через 3 хвилини Марлісон, скориставшись чудовим пасом від Криськіва, довів рахунок до розгромного.

А крапку в зустрічі поставив герой матчу Криськів, який невідпорно пробив у ворота Галчук. Таким чином у Криськіва гол та два асисти. А загалом – "Металіст-1925" декласував суперника без жодних шансів для нього.

"Металіст-1925" – "Інгулець" 4:0

Голи: Батюшин, 44; Западня, 63; Марлісон, 66; Криськів, 83

"Металіст-1925": Сидоренко, Ченбай (Коваленко, 86), Западня (Кверквелія, 78), Шершень, Фабінью, Савін (Ременюк, 71), Габелок, Батюшин (Голодюк, 71), Криськів, Протасов, Марлісон (Зубков, 78)

"Інгулець": Гальчук, Ковальов, Асмелаш, Бен-Салем, Бартуловіч (Шишка, 67), Мельничук (Полегенько, 6), Запорожець, Козак (Головкін, 67), Шарай, Стефен, Сітало (Плохотнюк, 67)

Попередження: Бартуловіч, 41

Читайте та дивіться також: Стали відомі склади на принциповий матч "Металіста-1925" та "Інгульця"