Львівський "Рух" удев'ятьох розгромно програв "Зорі"

В останньому матчі 7-го туру УПЛ "Зоря" на стадіоні "Славутич-Арена" обіграла львівський "Рух" (4:0)

Львівський "Рух" удев'ятьох розгромно пр…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Підсумковий рахунок матчу багато в чому спричинив той факт, що майже впродовж усього тайму "рухівці" грали вдев'ятьох.

Перед самою перервою за грубу гру з поля вилучили захисника львів'ян Гагуна, а нп очатку другого тайму арбітр покарав жовтою карткою Мартинюка, яка стала для нього другою.

Згодом досвідчений Гладкий відгукнувся на пас з лівого флангу і головою спрямував м'яч у ворота. Ближче до кінця гри Кочергін добив у сітку воріт після того, як перший удар відбила стійка. А оформили розгром Іванісеня та Алах'яр.

"Зоря" – "Рух" 4:0

Голи: Гладкий, 52; Кочергін, 76; Іванісеня, 87; Алах’яр, 90+2

"Зоря": Васіль, Іванісеня, Фаворов (Руфаті, 73), Вернидуб, Цвек, Кочергін (Чайковський, 85), Луньов (Перовіч, 73), Назарина, Кабаєв, Хомченовський (Циганікс, 81), Гладкий (Алах’яр, 81)

"Рух": Бандура (Герета, 90), Гліга, Дуць, Стаменковіч, Гагун, Бойчук (Притула, 86), Мартинюк, Русин (Климчук, 46), Федорчук (Литвиненко, 82), Мисик, Кухаревич (Кондраков, 82)

Попередження: Хомченовський, 6; Цвек, 61; Іванісеня, 84 – Мартинюк, 45; Мисик, 54

Вилучення: Гагун, 45+3 (груба гра з ризиком травми для суперника); Мартинюк, 48 (друге попередження)

Читайте і дивіться також: Стали відомі склади на принциповий "бій" між "Зорею" і "Рухом"