Офіційно: Львівський "Рух" підписав зіркового чвертьфіналіста чемпіонату Європи

Чвертьфіналіст чемпіонату Європи, учасник чемпіонату світу у збірній Ісландії оборонець Рагнар Сігурдссон відтепер захищатиме кольори львівського "Руху"

Офіційно: Львівський "Рух" підписав зірк…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на офіційний сайт "Руху". Досвідчений центральний захисник підписав контракт із "жовто-чорними" терміном на півроку з можливістю пролонгації ще на рік. За "Рух" титулований ісландець гратиме під 22-им номером.

Вболівальники пам’ятають феєричну гру Рагнара Сігурдссона за національну команду Ісландії на чемпіонаті Європи 2016-го року. Тоді його збірна дійшла до чвертьфіналу єврофоруму. В 1/8-ій фіналу ісландці сенсаційно перемогли англійців з рахунком 2:1. Рагнар Сігурдссон відзначився забитим голом, його визнали найкращим гравцем матчу.

У своїй яскравій кар’єрі 34-річний оборонець виступав за такі клуби: "Філкір" (Ісландія), "Гетеборг" (Швеція), "Копенгаген" (Данія), "Краснодар" (Росія), "Фулгем" (Англія), "Рубін" (Росія), "Ростов" (Росія). Останнім клубом Рагнара був данський "Копенгаген".

Також оборонець неодноразово допомагав своїм командам тріумфувати у різних чемпіонатах і здобувати національні Кубки: чемпіон Швеції (2007), володар Кубка Швеції (2008), володар Суперкубка Швеції (2008), володар Кубка Данії (2012), чемпіон Данії (2013), бронзовий призер чемпіонату Росії.

А ще в активі Рагнара Сігурдссона 96 матчів за збірну Ісландії та 5 голів. За кількістю зіграних поєдинків за національну команду оборонець входить у топ-трійку.