"Валідольний" Зінченко та забивний Яремчук: Як українці відіграли у Європі

В європейських чемпіонатах свої матчі зіграли команди українських футболістів

"Валідольний" Зінченко та забивний Яремч…

Depo.Сектор традиційно підготував звіт про виступи наших футболістів за кордонoм.

Німеччина. Андрій Ярмоленко продовжує відновлюватись від важкої травми, тому не долучився до перемоги "Боруссії" у матчі проти "Гамбурга" (2:0). Тим часом основний конкурент Андрія - Крістіан Пулишич віддав гольову передуча на зіркового новачка дортмундців - Міші Батшуаї.

Євген Коноплянка також не на головних ролях в "Шальке", про що свідчать зіграні хвилини українця у програній грі проти "Баварії" (2:1). Коно вийшов на поле на 77-ій хвилині і не зумів стати "джокером" в команді Доменіко Тедеско.

Туреччина. Аутсайдер чемпіонату "Карабюкспор" продовжує своє падіння в Суперлізі. Цього разу під "гарячу руку" "Бешикташу" потрапили Андрій Блізніченко та Антон Кравченко. Підсумковий рахунок матчу 5:0 говорить сам за себе і наш захисник Антон Кравченко не може занести його собі в актив. Блізніченко відверто провалив поєдинок і був замінений ще у першому таймі, а голкіпер Олександр Рибка вже традиційно залишився на лавці для запасних.

Продовжує "гріти лавку" Артем Кравець, який не може закріпитись у складі "Кайсеріспора". На відміну від екс-динамівця, весь поєдинок у складі господарів провів Олександр Кучер. "Кайсеріспор" зіграв внічию з "Сівасспором" Сергія Рибалки, який вийшов у стартовому складі і був замінений лише наприкінці поєдинку (1:1). Результативними діями український хавбек не відзначився.

Стабільне місце в основі "Акхісара Беледієспора" отримує Євген Селезньов, який відіграв майже весь поєдинок проти "Бурсаспора" (1:0). Українець провів матч на вістрі атаки, але не зумів проявити себе в поєдинку. Єдиний гол за господарів провів захисник - Мустафа Юмлу.

Англія. Все більше шансів у зірковому "Ман Сіті" отримує Олександр Зінченко, якому доволі часто довіряє Хосеп Гвардіола. Так трапилось і в домашньому поєдинку проти "Лестера" (5:1) - українець відіграв 65 хвилин поєдинку, але став винуватцем єдиного голу "лис" у матчі.

Іспанія. "Депортіво" Максима Коваля проведе свій поєдинок сьогодні ввечері, але чи довірить місце у старті українцеві головний тренер команди - велике питання. Варто зазначити, що головний тренер "Депортіво" Кларенс Зеєдорф вніс прізвище українського голкіпера в заявку команди, тому тримаємо кулаки за Максима.

Роман Зозуля провів невдалий поєдинок за "Альбасете" проти "Хімнастіка" (0:1). Український нападник отримав "гірчичник" на старті поєдинку і був замінений вже у другому таймі, щоб не нарватись на вилучення. Команда Зозулі перебуває недалеко від зони вильоту, що тримає всю команду у певному напруженні.

Бельгія. "Стандард" Валерія Лучкевича видав неймовірний матч з "Мускроном" (4:3), вирвавши перемогу на останніх хвилинах. Варто зазначити, що українець вже вкотре не потрапив навіть у заявку команди.

"Генк" Руслана Маліновського здобув впевнену перемогу у протистоянні з "Зульте-Варегем", але українець так і не з'явився на футбольному полі. Невже Руслан більше не входить у плани Філіппа Клемана?

"Кортрейк" Євгена Макаренка розгромив "Антверпен" (4:0), а колишній хавбек "Динамо" провів повний матч за свою команду. Варто зазначити, що українець не відзначився результативними діями в протистоянні.

"Гент" Романа Яремчука здолав "Сент-Труйден" Романа Безуса (3:1). Яремчук забив один з тріумфальних голів команди, а його український опонент не вийшов на поле програного поєдинку.

Команда Яремчука впевнено закріпилась в ТОП-4 чемпіонату Бельгії, а "Сент-Труйден" посідає скромну 10 сходинку змагань.

Греція. АЕК Дмитра Чигринського в чудовому настрої підходить до матчу проти київського "Динамо", адже у важкому матчі вдалося здолати "Астерас" (1:0) ще одного українця - Євгена Селіна. Дмитро провів на полі весь матч, а Євген вийшов на заміну на 55-й хвилині.

ПАОК Євгена Шахова проведе свій поєдинок сьогодні ввечері проти "Лариси" і має всі шанси зміцнити своє лідерство в чемпіонаті.