Легендарний Блохін розповів, як йому довелося "присісти на стакан"

Колишній головний тренер збірної України Олег Блохін розповів, як хотів покинути табір національної команди на ЧС-2006

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на "Вацко Light".

Олег Блохін зняв стрес після агресивної розмови з Суркісом-старшим.

- Хто з футболістів збірної України знав, що після поразки від іспанців (0:4) на ЧС-2006 ви посварилися з Григорієм Суркісом, зібрали валізу і покидали табір?

- Не знаю. Знали Баль і Кузнєцов.

- Причина вашого рішення?

- Конфлікт стався, ми програли 0:4. Григорій Михайлович на нервах мені розповідає, що так і так, я відповів: "Ну добре, якщо так і так, то ...".

- Що на його думку ви зробили неправильно?

- Не знаю. Я вже не пам'ятаю, стався конфлікт, він почав розповідати на підвищених тонах. Я сказав: "Ну добре, я не працюю в збірній, я їду". Викликав Баля та Кузнєцова, сказав, що я їду, а вони продовжують. Перше, що сказали: "О, хоч побудемо першими тренерами".

- Як це вляглося?

- Через стакан.

- З Григорієм Михайловичем?

- Ні, з Бандурком. Черкасов, він був начальником команди, зайшов і сказав, що мене Бандурко викликає. Ми зайшли, тут, відповідно, 50 грам налито. Я кажу: "Та не хочу я пити, речі збираю".

Він уже бачив, що я речі зібрав. Лучанському сказав, щоб квитки замовив мені. Потім розмовляли, видно, емоції вийшли, випили. На наступний день вже і Григорій Михайлович відійшов.

- Ви ж не розраховували на три очки з Іспанією?

- Я відразу сказав, що Іспанія це Іспанія, у нас є Туніс і Саудівська Аравія, тут треба брати. Так воно і сталося, це ж природно. А у іспанців могли виграти, а потім поступитися Тунісу і Саудівській Аравії, і що далі? Це чисто по логіці.

Так, ми бачили, що перший раз команда потрапила, нерви, потрапили під іспанців хороших, - сказав Блохін.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор