Красивий гол українського футболіста допоміг індонезійському клубу вирвати нічию

Український форвард Євген Бохашвілі забив в 5-му турі чемпіонату Індонезії за "ПСС Слеман" в домашньому матчі з "Бхаянгкарою"

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Динамоманію. Бохашвілі відправив м'яч у дев'ятку воріт суперника на 59-ій хвилині поєдинку, після чого рахунок зрівнявся, оскільки гості відзначилися першими - на 16-ій хвилині. У підсумку, матч завершився внічию - 1:1.

Hard game, 1 point, we look forward , keep work hard and continue the way to our target 💯⚽️💚🔝🦅

A post shared by Jeka_Baha_10 (@jeka_baha_10) on

Відзначимо, що це вже третій м'яч українського нападника за "ПСС Слеман" в чотирьох зустрічах. Після 4-ох турів "ПСС Слеман" має в активі шість балів і займає п'яте місце.

Євген Бохашвілі підписав контракт з клубом з Індонезії "ПСС Слеман" в квітні 2019-го року.