Коноплянка - найкращий в матчі з "Вердером" (СТАТИСТИКА)

Український півзахисник "Шальке" Євген Коноплянка вийшов у стартовому складі на матч бундесліги проти "Вердера" (1:2)

Коноплянка - найкращий в матчі з "Вердер…

Як повідомляло Depo.Сектор раніше, Коноплянка відзначився голом на 24-й хвилині матчу. Він пройшов по лівому флангу, змістився в центр і потужно пробив метрів з 25-ти по воротах. Воротар не впорався з ударом і м'яч від його рук залетів у ворота.

Це перший гол українця з серпня і перше результативна дія з листопада, коли він віддав два асисти в матчі з "Боруссією" (Д).

Bперше за останній час "Коно" був на стільки активним, тричі пробивав по воротах, віддавав паси направо-наліво.

На 70-й хвилині Євгена замінив Марко Пьяца. За підсумками матчу портал WhoScored поставив йому найвищу оцінку серед гравців обох команд - 8,4.

Євген Коноплянка в матчі з "Вердером":

Удари - 3 (2 в ствір)

Паси - 17 (70,6% точність)

Ключові паси - 2

Обводки - 3

Виграні повітряні єдиноборства - 3

Оцінка - 8,44 (найвища серед двох команд)

Це 18-а поява українця у складі "Шальке" в матчах чемпіонату Німеччини в цьому сезоні.