Команда українського тренера зганьбилася в матчі з збірною Росії

Збірна Росії з футболу обіграла московське "Динамо" в товариському матчі

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Зустріч відбулася в неділю, 3 вересня, на стадіоні "Арена Хімки" і завершилася перемогою національної команди з рахунком 3:0. На 22-й хвилині відзначився півзахисник Антон Міранчук, під кінець першого тайму другий м'яч забив нападник Антон Заболотний. На 58-й хвилині натуралізований захисник Маріо Фернандес довів рахунок до 3:0. Всі троє вперше відзначилися голами у складі збірної Росії.

Склад збірної Росії на матч з "Динамо" був експериментальним. За національну команду проти одноклубників зіграв форвард Кирило Панченко.

Вхід на матч було вирішено зробити безкоштовним. Повідомлялося, що всі 18 тисяч квитків на стадіон були реалізовані, але аншлагу на трибунах не спостерігалося.

"Динамо" вже другий сезон поспіль тренує український наставник Юрій Калитвинцев.

Збірна Росії продовжує підготовку до домашнього чемпіонату світу-2018. Турнір пройде з 14 червня по 15 липня в 11 російських містах.