Команда українця зганьбилась в Кубку Бельгії

Тепер Сент-Трюйден Романа Безуса зосередиться виключно на матчах чемпіонату країни

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на zbirna.com.

Вчора "Сент-Трюйден" нашого Романа Безуса грав на виїзді з "Остенде" в рамках 1/8 фіналу Кубка Бельгії. Український півзахисник четвертий раз в сезоні вийшов в стартовому складі своєї команди, яка вже до десятої хвилини горіла - 0:2.

У підсумку, зустріч завершилася перемогою господарів з цим рахунком, Роман провів на полі весь ігровий час, мав шанс забити (31 хвилина) і отримав жовту картку.

Додамо, що в турнірній таблиці чемпіонату Бельгії суперників розділяє сім очок. "Сент-Трюйден" займає четверту позицію, а "Остенде" - дванадцяту.