Команда Селезньова і Рибки здобула драматичну перемогу над командою Кучера в Туреччині

В матчі 8 туру чемпіонату Туреччини "Карабюкспор" вдома переграв "Кайсеріспор"

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Цей матч став своєрідним "українським дербі" в турецькій Суперлізі, адже в складах обох команд зіграли українські футболісти.

У стартовому складі гостей вийшов захисник Олександр Кучер, який відіграв весь матч. У господарів з перших хвилин і до фінального свистка відіграв воротар Олександр Рибка, а на заміну ще наприкінці першого тайму вийшов нападник Євген Селезньов.

Матч завершився мінімальною перемогою "Карабюкспора" - 1:0, незважаючи на те, що команда Селезньова і Рибки майже тайм грала у меншості після вилучення захисника Паппа. Переможний гол у ворота "Кайсеріспора" забив румунський легіонер господарів поля Габріель Торже.