"Кат" Медведчук, жахлива травма Тайсона та інші події 7 туру української Прем'єр-ліги

Напередодні завершилися матчі 7 туру української Прем'єр-ліги

"Кат" Медведчук, жахлива травма Тайсона…

На Depo.Сектор найрезонансніші події туру.

Банер туру: Вболівальники "Динамо" під час матчу 7-го туру УПЛ з "Десною" (1:2) вивісили банер із зображенням одного з лідерів політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука. На банері фото Медведчука з підписом "Адвокат" і виділеними словами "пекло" і "кат". Віктор Медведчук - давній партнер власників "Динамо" братів Суркісів і кум президента Росії Володимира Путіна. За радянських часів він був адвокатом українського поета і дисидента Василя Стуса, який помер в 1985 році в Росії в тюремному карцері табору особливого режиму. Медведчука часто звинувачують в тому, що він захищав Стуса з порушенням адвокатської етики. Медведчук намагався домогтися, щоб з фільму про Стуса були прибрані сцени з ним, а недавно подав до суду на журналіста Вахтанга Кіпіані, який працює над книгою про Стуса.

Гол туру: На 60-й хвилині цього ж матчу відзначився шедевральним голом форвард "Десни" Олександр Філіппов, який п’ятою відправив м’яч у ворота столичного гранда. Варто зазначити, що цей красень став переможним для чернігівців.

Травма туру: Півзахисник "Шахтаря" Тайсон отримав моторошну травму в матчі проти "Зорі" (4:3). У боротьбі бразилець опинився на газоні. В цей час Ісмаїлі оббігав свого партнера і коліном з усієї сили вдарив у голову Тайсона. Той втратив свідомість і почав корчитися в судомах. Бразильця забрали з поля на ношах. Лікарі заспокоюють, що у нього лише струс мозку.

Дебют туру №1: Євген Коноплянка дебютував за донецький "Шахтар" в офіційному поєдинку. Півзахисник вийшов на другий тайм у складі "Шахтаря" проти "Зорі" (4:3). На футбольному полі Коноплянка замінив бразильця Тете. Заміна тренера спрацювала. В активі Коноплянки результативна передача, яку він віддав в кінці матчу на Мораеса. Саме гол Жуніора став вирішальним у грі.

Дебют туру №2: Роман Санжар на стадіоні "Україна" у Львові дебютував у якості головного тренера "Карпат" у грі з "Ворсклою" (2:1). Львів'яни поступалися в рахунку, але зуміли здобути вольову перемогу.

Радість туру: У заключному матчі 7-го туру УПЛ "Колос" приймає в Києві "Львів". На 87-й хвилині рахунок у матчі відкрив син головного тренер ковалівців Денис Костишин, який вийшов на заміну. Батько ледь не задушив сина в обіймах.