Каштру розповів, за рахунок чого "Шахтарю" вдалось нейтралізувати статусний "Інтер"

Головний тренер "Шахтаря" Луїш Каштру прокоментував нічию (0:0) з "Інтером" в 6-му турі Ліги чемпіонів

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на "Футбол 1/2/3".

"Гірники" зіграли в компактний футбол.

"У двох перших матчах проти "Інтера" нам не вдавалося атакувати так, як цього хотіли. Сьогодні в першому таймі також це не вдавалася робити часто, але в другому це виходило все частіше і частіше. Ми змогли атакувати і володіти м'ячем на половині поля суперника.

Ми грали в лінію з 3 захисниками, хотіли щоб Додо і Матвієнко відповідали за фланги на всю довжину. Хотіли, щоб Тайсон і Тете формували лінію з 5-6-х гравців. Це були доступні гравці, щоб ми виходили в атаку. У першому таймі ми не робили цього найкращим чином, у другому виходило краще.

Також ми хотіли щоб Коваленко, Марлос і Майкон закривали доступ до Лукаку і Мартінеса. Це їм вдалося. На щастя, це спрацювало. У "Інтера" було 2 моменти за всю гру. Один м'яч в грі, один – в поперечину. У другому таймі не було.

Вони намагалися дістатися до наших воріт, але ми завжди контролювали гру. Степаненко разом з Хочолавою і Бондарем формували лінію з 3-х гравців, яка не дозволяла їм діяти найкращим чином", — сказав Каштру.