"Карпати" несподівано розгромили словаків

У другому товариському матчі на турецьких зборах "карпатівці" здобули переконливу перемогу над словацькою командою "Середь" (3:0)

"Карпати" несподівано розгромили словакі…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на офіційний сайт "Карпат"

Товариський матч

"Карпати" (Україна" – "Середь" (Словаччина) 3:0

Голи: Лях, 7, 43; Дженнінгс, 76

"Карпати": Кудрик (Горох, 80), Слива (Дубінчак, 46), Веремієнко, Гіоргадзе (Хал, 46), Якімець (Г.Пасіч, 60), Хахльов (Кльоц, 46), Толочко (Назарина, 46), Притула (Кіриленка, 60), Лейоус (Кадимян, 46), Лях (Аржанов, 46; Тлумак, 80), Бойчук (Дженнінгс, 46)

Матч розпочався дуже вдало для підопічних Романа Санжара. Вже на старті "зелено-білі" відкрили рахунок зусиллями Ростислава Ляха. У першому таймі "леви" спокійно контролювали хід поєдинку, високо пресингували суперника та фактично позбавили словаків м’яча.

Наприкінці першої половини зустрічі "Карпати" подвоїли перевагу: львів’яни блискуче вийшли із оборони в атаку та вивели Ляха на ударну позицію. Ростислав завдав чудового обвідного удару, і м’яч від стійки влетів у сітку воріт суперника.

По перерві "зелено-білі" надалі продовжували нав’язувати свою гру. Підопічні Роланда Прая створювали лише напівмоменти біля воріт "Карпат", однак без особливої гостроти. Фінальну крапку у цій зустрічі поставив Жоао Діого Дженнінгс, який ефектно пробив з-за меж штрафного майданчика впритул зі стійкою та не залишив жодних шансів голкіперу суперника – 3:0.