Кандидат у збірну України забив гол у другому матчі поспіль у Греції

Півзахисник збірної України й АЕКа Євген Шахов записав на свій рахунок гол в матчі першості Греції

Кандидат у збірну України забив гол у др…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. Євген Шахов вийшов на поле в стартовому складі АЕКа у виїзному поєдинку 20-го туру чемпіонату Греції проти ОФІ.

Інший український легіонер господарів, Дмитро Чигринський, не потрапив у заявку на матч.

На 43-ій хвилині наш співвітчизник відкрив рахунок в матчі ударом головою, скориставшись передачею Жиги Лаці. Цей м'яч став третім для Шахова за АЕК нинішнього сезону, при цьому забив він у другому поєдинку поспіль.

У другому таймі у ворота господарів зусиллями Танковіча влетів ще один м'яч. У підсумку, 2:0 – перемога підопічних Маноло Хіменеса.

В АЕКа після цього матчу стало 40 очок, і клуб вийшов на друге місце в турнірній таблиці.