Іспанія обіграла Швейцарію у серії пенальті і стала першим півфіналістом Євро-2020

Ще один надзвичайно напружений матч завершився на Євро-2020, Швейцарія з Іспанією після наічиєї 1:1 в основний час дотягнули до серії пенальті

Іспанія обіграла Швейцарію у серії пенал…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Долю матчу вирішила драматична серія післяматчевих пенальті, у яких обидві команди багато не забивали, і в підсумку – 3:1 на користь Іспанії.

Усе розпочалося зі швидкого гола. На 8-ій хвилині Жорді Альба підхопив м'яч у вільній зоні та пробив з межі штрафного майданчика. Воротар Ян Зоммер не зміг впоратись з ударом через рикошет. Щоправда, згодом на офіційних ресурсах УЄФА цей м'яч переписали на автогол захисника швейцарців Закарію.

У середині другого тайму Швейцарія зрівняла завдяки помилці захисника – м'яч отримав Джердан Шакірі, котрий з близької відстані холоднокровно закотив його в ворота.

Швейцарія завершує основний час у меншості. На 77-ій хвилині Ремо Фройлер виконав жахливий підкат практично в центрі поля й отримав за це червону картку.

Швейцарія – Іспанія 1:1 (1:3 – серія пенальті)

Голи: Шакірі, 68 – Закарія, 8 (аг)

Швейцарія: Зоммер, Родрігес, Аканджі, Ельведі, Відмер (Мбабу, 100), Закарія (Шер, 100), Фройлер, Цубер (Фасснахт, 90+2), Шакірі (Сов, 81), Сеферовіч (Гаврановіч, 81), Емболо (Варгас, 23)

Іспанія: Унаї Сімон, Пау Торрес (Тьягу Алькантара, 113), Аспілікуета, Лапорт, Жорді Альба, Сарабія (Ольмо, 46), Бускетс, Педрі (Родрі, 119), Коке (Льоренте, 90+1), Ферран Торрес (Оярсабаль, 91), Мората (Жерар Морено, 54)

Попередження: Відмер, 67 ; Гаврановіч, 120+1– Ляпорт, 90+3

Вилучення: Фройлер (Ш), 77 (груба гра з ризиком травми для суперника)