"Інгулець" у більшості не дотиснув "Львів" у драматичному матчі на "Арені Львів"

У стартовому матчі 12-го туру "Львів" та "Інгулець" із Петрового розіграли нічию (1:1)

"Інгулець" у більшості не дотиснув "Льві…

Про це повідомляє Depo.Сектор. За ходом гри здавалося, що в першому таймі суперники голів не забиватимуть, однак в останні 5 хвилин вони видали результативний відрізок гри.

На 41-ій хвилині Младен Бартулович вивів "Інгулець" уперед ударом з пенальті. Перед цим м'яч побував у воротах після удару Мкомоли та руки захисника "Львова", та арбітр Ярослав Козик зашвидко свиснув, тож довелося пробивати одинадцятиметровий.

На компнсованій до першого тайму хвилині Сабіно зрівняв рахунок в матчі, зігравши найрозторопніше після подачі кутового в чужому штрафному майданчику.

У другому таймі Ілля Коваленко з "Інгульця" забив гол у ворота господарів, але бригада арбітрів помилилася, за фіксувавши офсайд.

Львів'яни догравали поєдинок удев'ятьох через вилучення Максима Грися та Шини, проте зуміли вберегти свої ворота від гола після наполегливих атак гостей.

"Львів" – "Інгулець" 1:1

Голи: Бартуловіч, 41 – Сабіно, 45+1

"Львів": Костик, Кравчук (Захарків, 62), Махмутовіч, Міубі, Чиряк (Романчук, 89), Сабіно, Грисьо, Якимець, Казлаускас (Клименчук, 70), Шина, Нич

"Інгулець": Шуст, Семенко, Кучеренко, Квасний (Синьогуб, 83), Павлов, Бартуловіч, Запорожець, Лупашко (Коваленко, 69), Балан, Мкомола (Козак, 53), Сітчинава

Попередження: Грисьо, 17; Міубі, 22; Кравчук, 40; Шина, 55; Якимець, 77 – Сітчинава, 32; Лупашко, 39; Мкомола, 45+1; Бартуловіч, 55; Балан, 82

Вилучення: Грисьо (Л), 79 (друге попередження); Шина (Л), 87 (друге попередження)

Читайте і дивіться також: "Львів" та "Інгулець" визначили склади на "битву гігантів" у 12-му турі УПЛ