"Інгулець" мінімально переміг "Десну" у впертому матчі в Кропивницькому

Петрівський "Інгулець" приймав "Десну" у Кропивницькому на стадіоні "Зірка у матчі 18-го туру УПЛ і мінімально переміг – 2:1

"Інгулець" мінімально переміг "Десну" у…

Про це повідомляє Depo.Сектор. "Інгулець" продемонстрував чи не найкращий атакувальний футбол цього сезону, і це дозволило заробити у важливому матчі повноцінні три очки.

На 34-ій хвилині захисник Дмитро Поспєлов підключився на стандарт до атаки  і відкрив рахунок після подачі з кутового ударом головою.

На початку другого тайму Павло Полегенько подвоїв рахунок ударом під перекладину – вийшло досить красиво.

Максим Дегтярьов із "Десни" на 56-ій хвилині дальнім ударом відіграв один м'яч і зберіг чималу інтригу в поєдинку. Проте навіть вилучення оборонця "Інгульця" Опанасенка наприкінці гри не допомогло "Десні" вирівняти становище.

"Інгулець" – "Десна" 2:1

Голи: Поспєлов, 34; Полегенько, 47 – Дегтярьов, 56

"Інгулець": Шуст, Полегенько, Поспєлов, Бен-Салем, Опанасенко, Лупашко, Коваленко (Смоляков, 84), Шишка, Козак (Коробенко, 87), Запорожець, Стефен (Бартуловіч, 78)

"Десна": Мисак, Селін, Сафронов, Волошин, Цимбалюк (Будківський, 46), Болбат, Юрченко, Арвеладзе (Картушов, 69), Завійський, Дегтярьов, Безбородько (Шевцов, 75)

Попередження: Коваленко, 63; Опанасенко, 77 – Дегтярьов, 69; Селін, 71; Сафронов, 90+1

Вилучення: Опанасенко (І), 84 (друге попередження)

Читайте та дивіться також: З'явилися склади на важливий матч УПЛ між "Інгульцем" і "Десною"