Грецькі ЗМІ знайшли слабинку "Динамо" перед матчем з "Олімпіакосом"

"Динамо" і "Олімпіакос" розіграють 21 лютого путівку в 1/8 Ліги Європи

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на football24.ua.

Перед матчем-відповіддю ЛЄ 2018/19 грецькі журналісти знайшли слабке місце киян.

Матч "Динамо" - "Олімпіакос" стартує сьогодні о 22:00 за нашим часом.

Грецький портал Fosonline радить команді Мартінша заглянути в історію останніх домашніх ігор київського клубу в єврокубках і продовжити тиснути на головне слабке місце. "Ахіллесовою п'ятою" "Динамо" греки називають оборонну ланку і не зовсім впевнену гру в рідних стінах.

Тому грецькі журналісти радять своєму клубу дуже активно в атаці провести 1-й тайм. "Це ключ до перемоги" червоно-білих ". Психологічно команда злетіла вгору після розгрому АЕКа з рахунком 4:1. Потрібно не пропустити і динамічно атакувати в перші 45 хвилин".

Головним моментом для вирішення завдання зіграти на нуль буде обмежити "двох найнебезпечніших гравців "Динамо" Вербича та Циганкова", вважає тренер гостей.