Грандіозним скандалом завершився матч між аргентинцями та бразильцями (ВІДЕО, ФОТО)

Півфінальний матч Кубка Лібертадорес між "Греміо" і "Рівер Плейт" ознаменував великий скандал

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Перший матч завершився виїзною перемогою "Греміо" (1:0). У матчі-відповіді "Рівер" до 82-ої хвилини програвав 0:1. Спочатку рефері зарахував гол рукою форварда аргентинців Борре.

А потім після перегляду відеоповтору арбітр призначив пенальті у ворота бразильців і вилучив гравця "Греміо" Брессанв. Вирок реалізував Мартінес.

У перерві в кепці в роздягальню аргентинської команди проникнув тренер Марсело Гальярдо, який був дискваліфікований в першому матчі.

Після матчу рефері Андреса Кунью вивели зі стадіону в супроводі поліції. на арбітра налетіли гравці "Греміо".