Сварка Де Дзербі та Кучука, тролінг від Селезньова: Головні події 15 туру Прем'єр-ліги

В українській Прем'єр-лізі завершилися матчі 15 туру

Сварка Де Дзербі та Кучука, тролінг від…

В восьми матчах 15 туру команди забили 29 голів. В п'яти поєдинках перемоги здобули господарі, а в двох матчах тріумфували гості. Ще один поєдинок завешився внічию. На Depo.Сектор найцікавіші події туру, що минув.

Сварка туру: Роберто Де Дзербі та Леонід Кучук отримали жовті картки за словесну суперечку в матчі між "Шахтарем" та "Рухом" (2:0). Інцидент стався на 61 хвилині. Після того, як Де Дзербі отримав жовту картку, він пішов на лаву запасних, але незабаром її покинув. Вставши з крісла, Де Дзербі італійською прокричав у бік тренера "Руху": "Ви повинні змінити роботу".

Кучук прокоментував сварку з тренером "Шахтаря": "Сварка з Де Дзербі? Я не знаю, мабуть, італійські хлопці дуже агресивні. З такою командою вони мають грати…".

Згодом італієць отримав другу жовту  і вилучення після голу Маркоса Антоніо за зайву емоційність. Де Дзербі також проігнорував як флеш-інтерв'ю, яке мало відбутися після матчу, так і офіційну прес-конференцію.

ВАР туру: Головний арбітр Олександр Шандор з асистентами "відзначилися", коли призначили пенальті у ворота "Чорноморця" у матчі з "Динамо" (1:6). Фол було зафіксовано на Денисі Гармаші. Суперник зупинив м'яч рукою. Перегляд ВАР для визначення правильності цього рішення зайняв понад 5 хвилин. Залишилося так і незрозумілим, що так довго переглядали в очевидному епізоді. Шандор свиснув з приводу порушення на 51-й хвилині 51 секунді. Остаточний вердикт було винесено на позначці 57:32. На 58-й хвилині пенальті реалізував Віталій Буяльський.

Гол туру: Бразилець Вітіньо став одним з героїв матчу "Динамо" з "Чорноморцем". Бразилець відзначився дублем. Але особливо красивим вийшов перший його гол. На 30 хвилині 22-річний півзахисник киян з метрів 18-20 поклав м'яч у ліву дев'ятку воріт одеситів.

Вилучення туру: Захисник "Маріуполя" Микита Петерман вилучений у матчі 15-го туру проти "Ворскли" (1:5). Петерман вийшов на заміну на 58-й хвилині, а на 60-й отримав пряму червону за фол останньої надії на Ібраїмі Кане.

Це друге вилучення Петермана у професійній кар'єрі. Минулого сезону він отримав червону також після виходу на заміну в матчі з "Ворсклою".

Найшвидший гол туру: Нападник "Львова" Рожеріо Шина вже на 30 секунді відкрив рахунок у матчі із "Зорею".

Це 2-й м'яч Шини у 12-му матчі УПЛ у сезоні.

Дубль туру: Форвард "Дніпра-1" Артем Довбик впродовж двох хвилин забив два голи в матчі з "Олександрією" (3:1). Спершу на 27-й хвилині реалізував пенальті.

Через дві хвилини автором голу знову став Довбик.

Помста туру: Скандальний форвард "Минаю" Євген Селезньов нарешті відзначився голом. Сталось це в поєдинку закарпатців з "Інгульцем" (2:2).

Форвард зрівняв рахунок на 39-й хвилині матчу. Цей гол став для нього першим цього сезону. Рекорд УПЛ з кількості голів належить Сергію Реброву та Максиму Шацьких, у яких по 124 забиті м'ячі. Раніше Селезньов говорив, що закінчить кар'єру, коли поб'є цей рекорд.

Цікаво, що на післяматчевому інтерв'ю Селезньов добряче покепкував з власника "Інгульця" Олександра Поворознюка, який раніше називав форварда "не футболістом". Тепер Селезньов відповів: "Пам'ятаю ці слова, що я не футболіст. Як може "не футболіст" забивати мастодонту та українському гранду "Інгульцю"? Якщо не футболіст.