Гол Зубкова приніс перемогу Україні над Північною Ірландією

У другому товариському матчі перед Євро-2020 збірна України обіграла команду Північної Ірландії з рахунком 1:0

Гол Зубкова приніс перемогу Україні над…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Якщо аналізувати весь поєдинок і створені в ньому моменти, то українці, мабуть, заслуговували на перемогу з більшим рахунком. Проте варто визнати, що другий тайм підопічні Андрія Шевченка провели не настільки яскраво, як перший.

А спочатку все вдавалося навіть дуже добре на 10-ій хвилині навісом із правого флангу від Олександра Караваєва сповна скористався його тезка Зубков, пробивши повз голкіпера збірної Північної Ірландії у протихід – 1:0. Після цього "синьо-жовті" створили ще низку моментів, але не реалізували їх.

Після перерви гра вже не виходила такою веселою, сміливіше почувалися гості, однак і футболісти збірної України теж мали свої моменти. Так що, напевно, вболівальникам, які дуже активно підтримували українських футболістів на трибунах "Дніпро-Арени", гра загалом сподобалася. А головне – є перемога після серії нічиїх, які, відверто кажучи, вже дещо набридли.

Україна – Північна Ірландія 1:0

Гол: Зубков, 10

Україна: Бущан, Миколенко, Караваєв, Матвієнко, Забарний, Зубков (Марлос, 46), Сидорчук (Степаненко, 76), Малиновський, Шапаренко (Судаков, 72), Ярмоленко, Яремчук (Бесєдін, 46)

Північна Ірландія: Пікок-Фарел, Браун, Кеткарт, Беллард, Даллас, Макнейр, Фергюсон (Сміт, 68), Севіл, Маккен (Вайт, 81), Макгін (Томпсон, 46), Мадженіс (Лаферті, 61)