Гол Малиновського допоміг "Аталанті" обіграти "Лаціо" в драматичному матчі

"Аталанта" обіграла "Лаціо" в чвертьфінальному матчі Кубка Італії, зустріч завершилася з рахунком 3:2 на користь команди Джан П'єро Гасперіні

Гол Малиновського допоміг "Аталанті" обі…

Про це повідомляє Depo.Сектор. У складі "Аталанти" по голу забили Берат Гімшиті, Руслан Малиновський і Олексій Міранчук.

"Аталанта" вирвала перемогу, незважаючи на вилучення Хосе Луїса Паломіно на 53-ій хвилині зустрічі. При цьому вирішальний гол росіянин Міранчук забив у меншості.

У півфіналі Кубка Італії "Аталанта" зіграє з переможцем матчу між "Наполі" і "Спецією".

Кубок Італії. 1/4-та фіналу

"Аталанта" – "Лаціо" 3:2

Руслан Малиновський забив гол наприкінці першого тайму, до цього отримав жовту картку, а на 60-ій хвилині його замінили.

Читайте і дивіться також: Українець Малиновський зіграє проти "Лаціо" принциповий кубковий матч