Ганебний гол у ворота "Локомотива" став для "Ювентуса" ювілейним

"Ювентус" став п'ятим клубом, який забив 300 голів у Лізі чемпіонів (1:1, 69-та хвилина матчу)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Opta.

"Ювентус" також став п'ятою командою в історії Ліги чемпіонів, яка забила в турнірі 300 голів. Частіше в ЛЧ забивали лише "Реал" (554 голи), "Барселона" (506), "Баварія" (470) і "Манчестер Юнайтед" (373).

Ювілейний, 300-й, гол туринського клубу припав на виїзний матч 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів проти московського "Локомотива". Вже на 3-й хвилині гри воротар "залізничників" Марінато Гілерме грубо помилився, пустивши між ніг удар зі штрафного у виконанні Кріштіану Роналду. М'яч у сітку переправив при цьому Аарон Ремзі, який встиг торкнутися м'яча до того, як той перетнув лінію воріт - гол в результаті записали на валлійця.

"Ювентус" також став першим італійським клубом, кому підкорилася позначка в 300 забитих голів в Лізі чемпіонів.