Футбольний матч в Португалії був перерваний через загрозу обвалення трибуни (ФОТО)

Матч 18-го туру чемпіонату Португалії між "Ешторілом" і "Порту" не був дограний через структурні руйнування однієї з трибун стадіону

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sport Arena.

У перерві уболівальники гостей, які перебували на північній трибуні, несподівано стали її залишати, вискакуючи прямо на поле під керівництвом стюардів. Пізніше з'ясувалося, що причиною стали численні тріщини як на самій трибуні, так і в підтрибунному приміщенні, в результаті чого арбітр зупинив проведення матчу.

До того моменту господарі вигравали з рахунком 1:0 завдяки м'ячу, забитому на 17-й хвилині бразильським півзахисником Едуардо.

Як повідомляють офіційні сайти обох клубів, дата і місце догравання другого тайму буде визначена на переговорах між сторонами. При цьому португальські ЗМІ відзначають, що, згідно з дисциплінарним кодексом, "Ешторілу" може бути зарахована технічна поразка через відсутність необхідних умов для проведення матчу.