Футбольна збірна України скромно перемогла Туреччину в товариському матчі

У рамках підготовки до кваліфікації ЧС-2023 "синьо-жовті" дівчата в Києві на стадіоні імені Баннікова провели контрольний матч проти Туреччини

Журналіст Depo.Сектор
Футбольна збірна України скромно перемог…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на офіційний сайт УАФ. Нинішній грі передував тренувальний збір українок, який розпочався 13-го вересня.

Головними втратами в команді Наталії Зінченко були Козлова, яка залишилася в розташуванні свого клубу, та Саніна, котра травмувалася в день поєдинку з туркенями.

Господарки активніше розпочали зустріч, ударами в площину відзначилися Кравчук та Калініна. На 13-ій хвилині "синьо-жовтим" вдалося відкрити рахунок – Калініна розрізала оборону суперниць по центру, а Бойченко реалізувала вихід сам на сам.

Туркені відповіли декількома ударами, після спроб Ураз та Хиз довелося вступати у гру Бондарчук. Наприкінці першого тайму ініціативою володіли вже українки – у площину поцілили Овдійчук головою та Апанащенко здалеку.

У другому таймі гості атакували частіше, однак їхні удари в основному йшли повз ціль. В українок можна відзначити удар у площину від Шматко, а також постріл Панцулаї наприкінці зустрічі. Довелося виручати й Бондарчук, яка парирувала непростий удар здалеку від Топчу на 77-ій хвилині.

Підопічним Наталії Зінченко вдалося утримати переможний рахунок – 1:0. Тож "синьо-жовті" продовжать підготовку до офіційних поєдинків у доброму гуморі.