Футбольна битва "Зорі" та "Шахтаря" закінчилася гольовою нічиєю

У матчі 3-го туру УПЛ луганська "Зоря" провела видовищний матч із донецьким "Шахтарем" (2:2)

Футбольна битва "Зорі" та "Шахтаря" закі…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Луганці дали серйозний бій донеччанам і за сприятливого збігу обставин могли і перемогти.

На 17-ій хвилині Марлос відкрив рахунок, опинившись на добиванні в потрібному місці. Через 3 хвилини Кочергін зрівняв рахунок, пробивши у ближній кут.

На 29-ій хвилині Юрченко реалізував пенальті після того, як Степаненко необережно зіграв у своєму штрафному майданчику. На початку другого тайму, на 49-ій хвилині, Кривцов забив гол головою після подачі кутового.

Після цього команди голів не забивали, хоча гра загалом виглядала цікавою і тримала в напрузі до фінального свистка

"Зоря" – "Шахтар" 2:2

Голи: Кочергін, 20; Юрченко, 28 (пен.) – Марлос, 17; Кривцов, 49

"Зоря": Шевченко, Абу-Ханна, Вернидуб, Фаворов, Іванісеня, Юрченко (Цвек, 78), Циганікс (Гречкін, 78), Назарина, Кочергін, Кабаєв (Гладкий, 87), Громов (Перовіч, 90)

"Шахтар": Трубін, Кривцов, Додо, Корнієнко, Матвієнко, Степаненко, Тайсон, Марлос (Коноплянка, 81), Алан Патрік (Маркос Антоніо, 81), Соломон (Тете, 74), Мораес (Фернандо, 87)

Попередження: Фаворов, 73; Гречкін, 81; Кочергін, 90+3 – Додо, 29; Марлос, 30; Кривцов, 44; Степаненко, 57