Футболіст збірної України взяв участь у надрезультативному спарингу з 8-ма голами

Українець Євген Чеберко зіграв в черговому товариському матчі австрійського ЛАСКа в рамках підготовки до продовження сезону

Футболіст збірної України взяв участь у…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. Захисник ЛАСКа Євген Чеберко вийшов в стартовому складі своєї команди в товариському матчі проти молодіжки цього ж клубу ЛАСК Юніорс.

За взаємною домовленістю суперники грали три тайми по 30 хвилин. Матч вийшов надрезультативним і завершився внічию – 4:4.

На рахунку українця голів немає, а ось на 50-ій хвилині Чеберко збив у власному штрафному гравця суперника, і суддя вказав на позначку.

Євген відіграв в цьому матчі 60 хвилин, після чого його замінили.

Товариський матч

ЛАСК – ЛАСК Юніорс – 4:4

Голи: Ранфтл, 34; Грубер, 39; Еггештайн, 53; Баліч, 76 – Грігер, 13 (аг); Бенко, 50 (пен); Айгнер, 51; Плойєр, 60