Футболіст збірної України вилетів з Кубка Бельгії в серії пенальті

Український півзахисник Євген Макаренко не допоміг "Кортрейку" вийти в чвертьфінал Кубка Бельгії

Футболіст збірної України вилетів з Кубк…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. "Кортрейк" Євгена Макаренка не зміг пробитися до чвертьфіналу Кубка Бельгії.

Підопічні Іва Вандерхаге на своєму важкому і засніженому полі поступилися льєжському "Стандарду" за пенальті.

Українець вийшов у стартовому складі своєї команди і відіграв 81-ну хвилину. Пропустивши в першому таймі, господарі змогли відігратися, завдяки голу Фаїза Селемані на другій компенсованій хвилині основного часу.

Справа дійшла до серії пенальті, де сильнішими виявилися футболісти "Стандарда" – 6:5. Відзначимо, що Макаренко свій удар впевнено реалізував.

Таким чином "Кортрейк" припинив виступи в нинішньому розіграші Кубка Бельгії.