Фантастичний гол "Зорі", зникнення Тайсона та інші події 6 туру Прем'єр-ліги

Напередодні завершилися матчі 6 туру української Прем'єр-ліги

Журналіст Depo.Сектор
Фантастичний гол "Зорі", зникнення Тайсо…

На Depo.Сектор найрезонансніші події туру.

Гол туру: Захисник "Зорі" Джоель Абу Ханна подарував своїй команді нічию в матчі 6-го туру чемпіонату України проти "Динамо" (2:2).

Німецький захисник зрівняв рахунок в поєдинку на 82-й хвилині, забивши гол точним ударом ножицями після розіграшу кутового.

Скандал туру: Скандал туру належить цьому ж матчеві. На 21 хвилині Віктор Циганков пробив майстерно зі штрафного. Микита Шевченко зробив запізнілий сейв і вибив м'яч з воріт. Судячи з повторів, був гол, але арбітр матчу Костянтин Труханов вирішив інакше.

Зникнення туру: Бразильський півзахисник "Шахтаря" Тайсон вдруге поспільне потрапив в заявку на матч УПЛ. Футболіст спостерігав за грою з трибун стадіону. Раніше повідомлялося про інтерес до Тайсона з боку "Роми" і "Мілана". Сам гравець просив "Шахтар" відпустити його. Як розвиватиметься ситуація стане зрозуміло вже завтра, коли закриється трансферне вікно.

Ганьба туру: "Карпати" та "Десна" зіграли внічию (0:0). Також цей матч запам'ятається доволі курйозни м епізодом, коли футболіст чернігівців Олександр Філіппов з кількох десятків сантиметрів не влучив в порожні ворота. Момент на відео 6:37.

Порятунок туру: "Дніпро-1" на своєму полі приймав "Колос". За хвилину до фінального свистка "Дніпро-1" зумів вирвати перемогу: Когут отримав пас у штрафному суперника і завдав точного удару в дальній кут.

Ось підсумкова турнірна таблиця після матчів 6 туру.