Екс-зірка "Барселони" дискваліфікований на 16 матчів в чемпіонаті Туреччини (ВІДЕО)

Півзахисник "Істанбул ББ" Арда Туран покараний за поштовх бокового арбітра в матчі 32-го туру турецької Суперліги з "Сівасспором"

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sport.es.

Гра відбулася 4 травня і завершилася внічию (1:1). Туран вийшов на поле на 70-й хвилині за рахунку 1:0 на користь "Істанбул ББ", але на 92-й хвилині "Сівасспор" зрівняв рахунок. Через дві хвилини Туран після проходу по флангу впав на газон, але боковий арбітр не зафіксував порушення правил. В результаті Туран накинувся на рефері, щось йому сказав і отримав червону картку.

Як повідомляє джерело, Туран дискваліфікований на 16 ігор. 10 матчів хавбек отримав за поштовх арбітра і по три за образи і погрози на адресу рефері.