Екс-"динамівець" розповів, як знущався над футболістом "Зорі" під час матчу УПЛ

Нападаючий "Зорі" Артем Громов прокоментував перемогу в 17-му турі над "Динамо" (2:1)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Football Hub.

"Дав підсрачник Тимчику. Кажу йому: "Забивай, ціна відразу виросте, в "Динамо" заберуть, все добре". У нього просто не вийшло виконати.

У першому таймі за 20 хвилин все могли вирішити. У Кабаєва супермомент, у мене супермомент. Десь не щастило, десь не виконали. Високо пресингували, не давали думати.

Відразу й не згадаю у них якісь моменти хороші. У другій половині трохи підсіли, адже в першому таймі взяли дуже серйозний темп. Мені здається, що занадто високий.

Хоча моменти ми і в другому таймі створювали: м'яч забили, момент Тимчика, хороший момент Кочергіна", — сказав Громов.

Нагадаємо, Артем Громов захищав "кольори" київського "Динамо" з 2016 по 2017 рік.