Ефектний камбек: Три думки про центральний матч туру "Зоря" – "Динамо"

У принциповому поєдинку "із присмаком Ліги чемпіонів" "Динамо" обіграло "Зорю" з рахунком 3:1

Ефектний камбек: Три думки про центральн…

"Динамівці" нарешті поставили все на свої місця, знову ставши фаворитом у боротьбі за срібні медалі, друге місце в чемпіонаті України та вихід принаймні у кваліфікацію Ліги чемпіонів. Однак навіть після такої тріумфальної вольової перемоги запитання до гри підопічних Олексія Михайличенка залишаються.

Вирішальні заміни. Карлос де Пена, Беньямін Вербіч і Віктор Циганков одночасно вийшли на поле на 61-ій хвилині , і гра гостей із Києва відразу змінилася. "Динамо" "полетіло", що втілилося у три голи та переконливу перемогу. У Віктора Скрипника, який до цього, будьмо відверті, перегравав у тактичному плані Олексія Михайличенка, не знайшлося контраргументів.

Фактично рівні суперники. Але прихильникам київського клубу, які зараз святкують важливу й ефектну перемогу улюбленців, варто залишатися реалістами. Попри загальну перемогу, кияни не переконали остаточно, що є сильнішими від такого суперника, як "Зоря". І хто його знає, як би все склалося, якщо би Владлен Юрченко після реалізованого пенальті наступного епізоду влучив у сітку, а не в поперечку воріт...

"Динамо" та "Зоря" на теперішній момент – майже рівні команди. Як підтвердження – і турнірна таблиця до початку цього туру, де луганці та кияни мали однакову кількість очок – по 49. Ба більше, пресинг команди Віктора Скрипника на перших хвилинах (та й в інших епізодах гри) виявився несподіванкою для підопічних Олексія Михайличенка. "Зоря" часто атакувала гостріше, і "динамівцям" ще пощастило, що номінальні господарі не реалізували інші створені нагоди.

Характер і боротьба. У перерві здавалося, що гру не вдасться продовжити – негода "взяла в полон" Запоріжжя і стадіон "Славутич-Арена", тож матч (точніше другий його тайм) перебував під загрозою зриву.

Однак арбітри й інші офіційні особи ухвалили рішення для продовження гри, і це виявилося фартовим для гостей. За таких умов важливу роль відігравали спортивний характер і вміння зануритися у жорстку боротьбу з великою кількістю єдиноборств. У цих компонентах сильнішими виявилися київські футболісти. "Зоря" ж, яка зіграла агресивно та симпатично, не зуміла розподілити сили на весь поєдинок. І в цьому найбільша біда луганців...