Дві жовті за п'ять хвилин: Як зіркового Рамоса виганяли з поля в матчі Лор'ян – ПСЖ

Вчора, 22 грудня, пройшов матч 19 туру чемпіонату Франції, в якому "Лор'ян" приймав "Парі Сен-Жермен"

Владислав Печерний
Журналіст відділу Depo.Сектор

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Зустріч відбулася у Лор'яні на стадіоні "Ів Алленма - Ле Мустуар" і завершилася з рахунком 1:1.

За "Лор'ян" на 40-й хвилині відзначився Тома Монкондю. На 86-й хвилині ПСЖ залишився у меншості після вилучення Серхіо Рамоса, який отримав дві жовті картки за п'ять хвилин. На першій компенсованій хвилині парижани уникли поразки у цій зустрічі після голу Мауро Ікарді.

Вилучення Рамоса:

Після 19 турів ПСЖ одноосібно очолює турнірну таблицю чемпіонату Франції, набравши 46 очок. "Лор'ян", у свою чергу, знаходиться на передостанньому місці, набравши 16 очок.

У наступному турі ПСЖ зіграє з "Ліоном", а "Лор'ян" проведе матч із "Ліллем".