Дубль Громова приніс перемогу "Зорі" над "Рухом" на "Арені Львів"

Луганська "Зоря" у виїзному матчі 20-го туру УПЛ впоралася з львівським "Рухом" (2:0)

Дубль Громова приніс перемогу "Зорі" над…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Гості доволі швидко відкрили рахунок – на 8-ій хвилині Артем Громов першим же ударом із-за меж штрафного майданчика відкрив рахунок.

У другому таймі, на 60-ій хвилині, Громов оформив дубль, скориставшись хорошою передачею від Кабаєва.

"Рух" провів непоганий другий тайм, коли створив велику кількість моментів біля ворті луганців, однак над реалізацією підопічним Івана Федака ще варто добряче попрацювати. Загальний висновок – "Зоря" перемогла суперників зі Львова на класі.

"Рух" – "Зоря" 0:2

Голи: Громов, 8, 60

"Рух": Бандура, Зец, Стаменковіч, Гагун, Мисик, Федорчук, Мартинюк, Бойчук (Притула, 65), Карасюк (Кухарук, 65), Климчук (Борячук, 46), Кондраков (Кухаревич, 46)

"Зоря": Васіль, Іванісеня, Абу-Ханна, Рейш (Циганікс, 77), Юрченко, Хомченовський, Луньов (Аллах’яр, 67), Цвек (Назарина, 77), Кабаєв, Шахаб (Гринь, 88), Громов (Гладкий, 77)

Попередження: Стаменковіч, 4; Зец, 14 – Шахаб, 16; Іванісеня, 38; Юрченко, 63

Вилучення: Іванісеня (З), 82 (друге попередження)

Читайте і дивіться також: Стали відомі склади на принциповий матч на "Арені Львів" між львів'янами і луганцями