Дубль Гладкого в Туреччині, "автограф" Безуса в Бельгії - як українці феєрили в Європі

Напередодні українські футболісти провели матчі в чемпіонатах та кубках європейських країн

Дубль Гладкого в Туреччині, "автограф" Б…

Український півзахисник "Сент-Трюйдена" Роман Безус відзначився забитим м'ячем у поєдинку 1/8 фіналу Кубка Бельгії проти клубу п'ятого дивізіону - "Дюффела" (3:0). Безус з'явився на полі в стартовому складі "канарок". Наш співвітчизник на 36-й хвилині записав на свій рахунок другий гол у зустрічі з 11-метрової позначки. За 12-ть хвилин до кінця основного часу українця замінили.

Українець Олександр Зінченко допоміг "Манчестер Сіті" перемогти у матчі 3-го раунду Кубка англійської ліги. "Городяни" гостювали у представника третього англійського дивізіону "Оксфорд Юнайтед" і розгромили суперника з рахунком 3:0. Українець потрапив у стартовий склад і відіграв увесь матч. Зазначимо, що це перша поява Зінченка у складі команди цього сезону.

Український форвард "Різеспора" Олександр Гладкий оформив дубль у матчі 1/64 Кубка Туреччини проти "Тарсуса" (2:0). Український нападник забив на 33-й та 56-й хвилинах матчу.

Українець Ігор Пластун відіграв весь поєдинок в матчі 1/16 Кубка Бельгії проти клубу аматорського дивізіону "Ексельсіор Віртон" (4:2). Інший представник України в "Генті" - Роман Яремчук, на полі так і не з'явився. Втім і Пластун результативними діями не відзначився.

В 1/16 Кубка Росії "СКА Хабаровськ" вдома в серії пенальті поступився "Ахмату" (3:3; 2:4 пен). Український півзахисник хабаровчан Денис Дедечко з'явився на полі в перерві. На 87-ій хвилині матчу він перевів гру в овертайм, забивши другий гол команди за рахунку 1:2.

Євген Шахов і Євген Хачеріді вийшли в основному складі ПАОКа в стартовому матчі групового раунду розіграшу Кубка Греції. Шахов відіграв весь поєдинок, а Хачеріді тільки першу його половину. Ні той, ні інший результативними діями не відзначилися, а сам поєдинок завершився внічию 1:1. Причому ПАОК закінчував зустріч удесятьох. Після цього матчу ПАОК набрав одне очко, як і інші три команди групи 4 розіграшу Кубка Греції. Для виходу в 1/8 фіналу необхідно зайняти одне з перших двох місць.

В матчі чемпіонату Німеччини "Шальке" програв "Фрайбургу" (0:1). За "Шальке" з перших хвилин грав український легіонер Євген Коноплянка. Він провів на полі 69 хвилин. Результативними діями не відзначився.

В рамках 1/64 Кубка Туреччини "Коньяспор" на виїзді здолав "Йені Амасьяспор" (5:2). У стартовому складі гостей вийшов український захисник Євген Опанасенко, який раніше захищав кольори луганської "Зорі" і запорізького "Металурга". Для нього цей поєдинок став першим в стартовому складі команди. 28-річний українець провів всю зустріч з перших і до останніх хвилин, відзначившись асистом на Траоре, на рахунку якого другий м'яч у матчі.