Друге очко Шевченка: Колишній тренер збірної України "поставив підніжку" Малиновському

У матчі 19-го туру Серії А "Дженоа" Андрія Шевченка зіграв у нульову нічию з "Аталантою" Руслана Малиновського

Друге очко Шевченка: Колишній тренер збі…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Це 8-ий матч "Дженоа" за керівництва головного тренера Андрія Шевченка.

У генуезької команди 1-на перемога, 2 нічиї та 5 поразок у всіх турнірах. Різниця забитих і пропущених голів – 2-13.

Генуезці займають 18-те (3-тє знизу) місце в Серії А, "Аталанта", яка, схоже, останнім часом потрапила в кризу, йде на 4-му рядку.

Руслана Малиновського, який провів не надто виразний матч за "Аталанту", замінили в другому таймі на 66-ій хвилині.

"Дженоа" – "Аталанта" 0:0