"Динамо" в товариській грі розтрощило "Вардар" ще до перерви

Київське "Динамо" провело третій спаринг у рамках тренувального збору в Туреччині

"Динамо" в товариській грі розтрощило "В…

Про це повідомляє Depo.Сектор.

"Динамо" (Київ, Україна) – "Вадар" (Скоп’є, Північна Македонія) 4:0

Голи: Буяльський, 5; Сидорчук, 7; Дуелунд, 29; Русин, 87 (пен.)

"Динамо" (1-ий тайм): Бущан, Караваєв, Забарний, Кадар, Вівчаренко, Сидорчук, Кадірі, Буяльський, Дуелунд, Піваріч, Фран Соль

"Динамо" (2-ий тайм): Нещерет, Кендзьора, Попов, Шабанов, Миколенко, Шепелєв, Андрієвський, Шапаренко, Цитаїшвілі, Де Пена, Русин

"Динамівці" ошелешили суперників із Північної Македонії ще в першому таймі. До першого гола призвела така комбінація: Дуелунд зачепився за м'яч в центрі поля, віддав ліворуч на Піваріча, Йосіп хитнув захисника і прострілив майже на лінію воротарського майданчика, де Буяльський підібрав м'яч і другим дотиком пробив у дальній кут – 1:0.

І відразу ж київські футболісти подвоїли рахунок: після розіграшу кутового  м'яч від голови захисника відскочив до Сидорчука, і Сергій точно пробив низом у дальній кут – 2:0.

На 29-ій хвилині Караваєв прострілив в центр штрафного майданчика, Буяльський м'яч пропустив на Дуелунда, і Міккель другим дотиком не залишив шансів воротареві – 3:0.

А наприкінці гри Русин самотужки змусив захисника "Вардара" сфолити проти себе і сам же пробив влучно в кут з одинадцятиметрового – 4:0.

Завтра "Динамо" зіграє наступний спаринг – проти хорватського "Хайдука".