"Динамо" в непростій грі в Кропивницькому перемогло "Інгулець"

У матчі 10-го туру УПЛ київське "Динамо" у гостях обіграло петровський "Інгулець з рахунком 2:0

"Динамо" в непростій грі в Кропивницьком…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Денис Гармаш відкрив рахунок на 15-ій хвилині, чудово зорієнтувавшись у ситуації після відчайдушного блокування від Віталія Буяльського.

На 30-ій хвилині Олександр Козак з "Інгульця" зрівняв рахунок після подачі зі штрафного, але після перегляду відеоповтору арбітри скасували взяття воріт через офсайд.

Інтрига трималася до 80-ої хвилини, коли захисники петровського клубу дозволили пробити з-за меж штрафного майданчика Миколі Шапаренку, який і встановив остаточний рахунок поєдинку.

Перед самим фінальним свистком петровець Янаков забив гол у ворота Бущана, проте з явного офсайду.

"Інгулець" – "Динамо" 0:2

Гол: Гармаш, 15; Шапаренко, 80

"Інгулець": Шуст, Павлов, Балан, Квасний, Семенко, Козак (Плохотнюк, 88), Запорожець, Бартуловіч (Шишка, 84), Коваленко (Білоцерківець, 76), Сітчинава, Янаков

"Динамо": Бущан, Миколенко, Кендзьора, Забарний, Караваєв, Шапаренко, Шепелєв, Гармаш (Белуце, 90+1), де Пена (Цитаїшвілі, 82), Буяльський, Супряга (Вербіч, 63)

Попередження: Семенко, 13; Козак, 38; Балан, 43 – Гармаш, 20; Кендзьора, 52; Забарний, 64

Читайте і дивіться також: Як арбітр Козиряцький і ВАР не зарахували гол у ворота "Динамо"