"Динамо" у спарингу скромно перемогло "Нефтчі"

"Динамо" продовжує підготовку в Туреччині до офіційних матчів сезону, у котрольній грі кияни обіграли азербайджанське "Нефтчі" (2:1)

"Динамо" у спарингу скромно перемогло "Н…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Ударним для "динамівців" вийшов перший тайм.

На 12-ій хвилині Миколенко ударом в дотик розстріляв ближній кут воріт після прострілу Де Пени в штрафний майданчик з лівого флангу.

На 19-ій хвилині Де Пені не вдалося замкнути навіс Караваєва на дальню штангу, м'яч відскочив до Русина, який з близької відстані увігнав круглого під поперечину – 2:0.

Після перерви футболісти азербайджанської команди один гол відквитали, скориставшись помилкою воротаря "Динамо" Дениса Бойка.

У продовж гри було помітно, що футболісти київського клубу діяли під навантаженнями, тож яскравої гри, зрозуміло, не вийшло. Але, як відомо, в таких спарингів зовсім інші завдання.

"Динамо" (Київ, Україна) – "Нефтчі" (Баку, Азербайджан) – 2:1

Голи: Миколенко, 12; Русин, 19 – Плателлас, 70

"Динамо" (1-ий тайм): Бущан, Караваєв, Кадірі, Кадар, Миколенко, Андрієвський, Буяльський, Дуелунд, Де Пена, Каргбо, Русин

"Динамо" (2-ий тайм): Бойко, Кендзьора, Сирота, Шабанов, Піваріч, Сидорчук, Шепелєв, Шапаренко, Цитаїшвілі, Вербіч, Фран Соль