"Динамо" - "Шахтар": Найяскравіші фотожаби Суперкубка України

Вчора пройшов матч за Суперкубок України між київським "Динамо" та донецьким "Шахтарем"

"Динамо" - "Шахтар": Найяскравіші фотожа…

Матч завершився вольовою перемогою "динамівців" (2:1), а вболівальники футболу заповнили соцмережі оригінальними фотожабами, присвячені Суперкубку країни.

Куди ж без політики в українськом футболі та ще й у таке "гаряче" виборче літо? Ось так вболівальники зобразили суперників по фінальному матчу, натякаючи на відношення власників клубів до політичних партій.

На поєдинку "засвітився" президент України Володимир Зеленський з головою Адміністрації Андрієм Богданом. Жарт про дебати досі актуальний.

А це якась реінкарнація президента Зеленського в Олега Блохіна з його тактичними настановами:

Сьогодні відбувся дебют екс-футболіста "Шахтаря" В'ячеслава Шевчука в ролі експерта на ТК "Футбол". Схоже, що на каналі складеться чудовий тандем, який буде наповну "травити" київське "Динамо":

Не могли вболівальники обійти повз чудове завершення гольового моменту бразильцем "Шахтаря" Аланом Патріком.

На старті другого тайму відбувся неприємний епізод за участю фанатів "Шахтаря", які закидали голкіпера "Динамо" Дениса Бойка, петардами. Але й в цьому випадку дотепні користувачі знайшли ниточку сарказму і пригадали "динамівцям" їхній майбутній календар матчів.

Шанувальники футболу "потролили" головного тренера "біло-синіх" Олександра Хацкевича, який протягом більшої частини матчу "горів" у рахунку "гірникам".

Кажуть, Зеленський у перерві заходив у роздягальню "Динамо". Чим усе закінчилось - всі добре знають.

Завжди незворушний Микита Бурда поклав початок спасінню "Динамо" у матчі з "Шахтарем". Напевно, захисник й сам не очікував такого сценарію:

І, звичайно, знаменитий жест Дениса Гармаша, який приніс перший трофей киянам у новому сезоні. Після переможного м'яча можна і не таке показати: