"Динамо" розтрощило "Ювентус" і створило гучну сенсацію у Юнацькій лізі УЄФА

Юнаки київського "Динамо" в переконливому стилі пройшли в 1/8-му фіналу Юнацької ліги УЄФА, перемігши однолітків "Ювентуса" з рахунком 3:0

Про це повідомляє Depo.Сектор. Кияни розпочали забивати вже на старті гри.

На 6-ій хвилині після проходу лівим флангом Вівчаренко прострілив, Ісаєнко пробив, голкіпер удар парирував, але прямо на Ващишина, який з метра добив м'яч у сітку воріт – таким чином рахунок став 1:0 на користь господарів.

У другому таймі на 69-ій хвилині Булеца отримав м'яч у центрі поля, пройшов із ним до штрафного майданчика й обвідним ударом вразив дальній кут воріт італійців – 2:0.

А наприкінці гри кияни заробили кутовий після того, як воротар "Ювентуса" Лорія врятував ворота після потужного дальнього удару від Надольського. Після подачі кутового Попов головою відправляє третій м'яч у сітку воріт італійців.

Таким чином "Динамо" вийшло в 1/8-му фіналу. Раніше на шляху до стикових матчів з "Ювентусом" "динамівці" в першому раунді Юнацької ліги УЄФА пройшли болгарський "Септемврі" (1:0, 5:1), а в другому – бельгійський "Андерлехт" (1:1, 2:1).

22-го лютого у швейцарському Ньйоні відбудеться жеребкування наступного етапу Юнацької ліги УЄФА.