"Динамо" розгромило у спарингу "Стремсгодсет" з унікальним голом Де Пени

Київське "Динамо" у черговому товариському матчі обіграв норвезький "Стремсгодсет" з рахунком 3:0

"Динамо" розгромило у спарингу "Стремсго…

Про це повідомляє Depo.Сектор

"Динамо" (Україна) – "Стремсгодсет" (Норвегія) 3:0

Голи: Де Пена, 42; Миколенко, 74; Сидорчук, 81

"Динамо": Бойко (Бущан, 46), Караваєв (Кендзьоа, 67), Романчук (Попов, 67), Сирота (Миколенко, 67), Піваріч (Вербіч, 75), Андрієвський (Кадірі, 67), Шапаренко (Сидорчук, 67), Де Пена (Дуелунд, 67), Мащенко (Цитаїшвілі, 46), Сухоручко (Буяльський, 67), Русин (Соль, 46)

Команда Олексія Михайличенка вийшла на цю гру в дещо експериментальному складі. Відкрили рахунок кияни наприкінці першого тайму, коли уругвайцю Де Пені вдався феноменальний удар ледь не з центра поля, – 1:0.

На 74-ій хвилині після подачі кутового Піварічем і помилки воротаря норвезької команди м'яч опинився у Миколенка, який точним ударом головою відправив його в сітку воріт, – 2:0.

На 81-ій хвилині Вербіч увірвався в штрафний майданчик і відпасував Дуелунду, той скинув м'яч на Цитаїшвілі, а Гіо викотив круглого під удар Сидорчуку, який потужним ударом вразив ворота норвежців, таким чином встановивши остаточний рахунок гри.